Класичний масаж

Класичний масаж — найбільш поширена методика яка об’єднує в собі ряд спеціальних прийомів розділених на 5 груп. Погладжування, розтирання, розминання, ударні, вібраційні прийоми.

Дана методика найчастіше асоціюється з масажем як таким. Класичний масаж в Європі називають Шведським, засновником якого був П. Х. Лінг (1776-1831), В ньому використовувалися прийоми масажу, що застосовувалися в Стародавній Греції, Стародавньому Римі. Система отримала подальший розвиток, коли в 1813 р в Стокгольмі був відкритий Державний інститут масажу та лікувальної гімнастики. Деякі випускники цього інституту створювали власні школи масажу в інших країнах, що сприяло поширенню шведської системи по всьому світу.

В основі класичного масажу лежить механічна дія різних прийомів, а так само рефлекторний вплив на нервову та ендокринну систему, що при проведенні сеансів масажу зачіпає весь організм в цілому, досягається необхідна відповідна фізіологічна реакція.

Класичний масаж застосовується для лікування, оздоровлення та профілактики опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем. Покращує кровопостачання тканин, прискорює лімфоток, сприяє регенерації, сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, підвищує резистентність організму. Також застосовується для корекції фігури.

Масаж відновлює сприятливі умови для функціонування клітин, тим самим відновлює силу м’язів, підвищує їх працездатність, зміцнює суглоби і зв’язки.

Сеанс загального класичного масажу — це загальна процедура, яка знімає втому, відновлює працездатність, попереджає перевтому, створює позитивний емоційний настрій для мобілізації перед роботою.

Зробити загальний (всього тіла) класичний масаж в «Світ масажу» можна за попередним записом за т. 0979735563 .