онлайн клас

курсы массажа запорожье
«Світ масажу» єдина школа масажу яка використовує в навчанні надсучасні можливості дистансійної освіти за допомогою найкращої систими керування освітнього процесу moodle, яка використовується багатьма ВНЗ в різних країнах.

Moodle це не відеоуроки, це система яка має в собі багато можливостей для викладача надати різноманітний матеріал, та проконтролювати виконання завдань що надаються для виконання студентами.

З очним навчанням на курсах масажу в «Світ масажу» ви маєте можливість отримати місячний доступ до онлайн курсів на сайті Дистанційної освіти та онлайн підтримки ПАМУ з класичного масажу, зняття суглобових функціональних блоків, тайського масажу (інші програми знаходяться в розробці).

В онлайн курсах ви отримаєте доступ до розширеного теоретичного матеріалу який немає можливості надати на курсах, відеолекції занять, та відеоуроки виконання прийомів масажів.

Вартість доступу спитайте у викладача.

Для бажаючих пройти навчання за нашими програмами, але які не мають можливості зроботи це очно в «Світ масажу» можна пройти дистанційне навчання від Професійної Асоціації масажистів України на сайті online.pamu.com.ua

Після семінарів які проводяться в «Світ масажу» слухачу отримують доступ для самостійної работи з матеріалом, до відповідних онлайн курсів на 2 місяці (члени ПАМУ отримають доступ безстроково).