Курси масажу

курсы массажа запорожье

курсы массажа в запорожье

школа массажа запорожье школа массажа запорожье сделать массаж курсы запорожье массажа

Запорізька Професійна Школа масажу Євгена Булата регулярно проводить набір на практичні, навчальні курси масажу в Запоріжжі з 2010 року. У нас пройшли навчання 1500 слухачів курсів. Крім Запоріжжя наші фахівці викладали та виступали на форумах в Бердянську, Маріуполі, Кривом Рогу, Чернігові, Сумах, Дніпрі, Київі, Сумах, Рівно, Одесі, Миколаїві.кілька наших рекомендацій при виборі навчання масажу:

курсы массажа в запорожье

зареєструватись можна прямо зараз

справка за тел:

0979735563
0979735569
 0999046085
0952408663
0637325584 0979735563
0952408663

телефонуйте з 9.00 до 21.00

Вчіться у практиків! Переймайте знання і досвід

ми вчимо тому, чим займаємося багато років

курсы массажа в запорожье1. Запорука Вашого успіху – кваліфікація викладачів!
На наших курсах масажу в Запоріжжі професійний викладацький колектив, викладачі – масажисти з багаторічним досвідом роботи.

Заняття веде Президент ПАМУ, керівник Центру “Світ масажу”, масажист вищої категорії з лікувального масажу (досвід роботи з пацієнтами з 1995 р (12 років робота в лікарні) ), фахівець в галузі фізичної культури і спорту, магістр фізичної терапії, викладач ВНЗ та масажу (з 2006 року), учасник і організатор масажних фестивалів, чемпіонатів, форумів – Булат Євген Володимирович.

2. Індивідуалізація навчання
Заняття проходять невеликими групами – по 10-12 чоловік, що дозволяє викладачеві приділити належну увагу кожному студенту. На курсах по можливості враховуються особисті обставини. Всі пропущені заняття Ви можете пройти БЕЗКОШТОВНО з подальшими групами. Є індівідуальні заняття.

3. Теорія, практика, практика ..
На наших заняттях 1/3 теорії і 2/3 практики, тривалість занять 2.5 години, (ранкові 9-11.30, і вечірні 18.30-21.00 групи) набираються ПОСТІЙНО. На практиці проводиться навчання різним методикам і технікам масажу, вироблення ергономіки при роботі, правильності виконання прийомів. Ви можете на собі відчути всі досліджувані методики, порівняти виконання прийомів з тим, як їх виконують викладачі курсів. Теоретичного матеріалу приділяється необхідний час в залежності від складності теми, так само в програму навчання входить спланована самостійна робота в нашому “ОНЛАЙН КЛАСІ“. Надається методичний матеріал.

курсы массажа в запорожье4. Послідовність і регулярність
Аудиторні заняття в школі масажу проводяться по буднях + спланована самостійна робота за програмою навчання – досвід показує, такий графік дають кращий результат в освоєнні матеріалу і вироблення навичок виконання масажних прийомів. Програма навчання спланована і відпрацьована протягом багатьох років. Ми намагаємося зробити навчання доступним і цікавим.

5. Комплексний підхід
У нас найбільш повна і велика 2-х місячна програма навчання, розроблена керівником курсів Булатом Є.В. для вивчення більш ніж 20-ти методик і видів масажу. В основі лежить вивчення класичного масажу, крім цього Ви познайомитеся з великою кількістю інших цікавих методик, які розширять Ваше розуміння масажу і його вплив на організм людини. На наших курсах масажу в Запоріжжі найбільша кількість годин навчання. Викладачі регулярно підвищують свій досвід, постійно проходять навчання у різних майстрів масажу, беруть участь в різних заходах в багатьох містах України.

6. Забезпеченість курсів.
Заняття проходять із застосуванням великої кількості необхідного професійного обладнання та матеріалів: масажери, різні банки для масажу, камені, нагрівач для стоун масажу.
Всім безкоштовно надаються індивідуальні простирадла, масла ітд. Кушетки різної висоти з валиками дадуть необхідні комфортні умови для навчання масажу.
Тільки на наших курсах масажу в Запоріжжі використовуються сучасні технології навчання. Інтернет, комп’ютер, проектор і великий екран дозволять краще представити Вашій увазі велику кількість схем, графіків, таблиць, малюнків, різного авторського мультимедійного матеріалу. Над покращенням програми, методики навчання ми працюємо постійно, намагаючись навчання зробити ще краще, ще ефективніше.

7. ПІСЛЯ КУРСІВ.
Для наших випускників знижки на семінари, вечори та інші заходи які регулярно проводяться в нашому центрі. Онлайн підтримка для тих хто додатково до очного проходить навчання за допомогою дистанційної системи або після проходження семінарів.

 Вносити оплату за навчання можна по розділах.
можна вибрати і сплатити окремі теми і заняття.

ТІЛЬКИ В НАШІЙ ШКОЛІ заняття проходять на масажних кушетках з регульованою висотою (для зручності роботи студентів різного зростання) з спеціальними валиками для ніг, в приємній атмосфері під хорошу фонову музику, якою ми можемо також поділитись з Вами.

Опановуйте мистецтвом масажу через практику з фахівцями!

ДОДАТКОВИЙ ТЕОРЕТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ представлений методичної програмою яка включає в себе:

– більше 150 підручників і книг з масажу, рефлексотерапії, мануальної терапії, реабілітації, + об’ємна електронна бібліотека з анатомії, фізіології, (в цифровому варіанті. Все надається безкоштовно, для ознайомлення, ми сподіваємося що книги які зацікавили Вас в подальшому будуть Вами купуватися.
Все складено і розплановано згідно програми навчання в школі масажу + наші роз’яснення, консультації безкоштовно.

На практичних заняттях Ви не тільки навчитеся виконувати різний масаж, але і відчуєте на собі різноманітність і силу мистецтва масажу

По закінченню випускникам видається сертифікат

На заняттях Вам необхідно мати:
– змінний одяг – футболку з коротким рукавом, спортивні штани або шорти, капці
– банний рушник
– зошит, ручку

Особисті речі, можна залишати в центрі.
Все інше, що необхідно для навчання надається центром.

курсы массажа в запорожье