Семінари

Для більш глибокого вивчення методик в “Світ масажу” проводяться 1, 2, 4 денні семінари з Іспанського масажу обличчя, традиційного Тайського масажу, Гавайської практики Ломі Ломі, кінезіотейпування, анатомії для масажистів, звукотерапії, авторським методикам викладачів масажу різних міст України.

Євген Булат проводить семінри з традиційного Тайського масажу, та Гавайської практики Ломі Ломі

Марина Булат проводить семінари з Міоструктурального масажу обличчя (Іспанська техніка)

“Світ масажу” співпрацює з іншими викладачами масажних шкіл.

Наталья Сазанова м. Дніпро. Керівник Школи звуку “Пісня Душі”, звукотерапевт, один із відомих в Україні фахівців по роботі з Тібетськими чашами, викладач тілесних та звукових практик.

Наталья Сазанова проводить в “Світ масажу” семінари та відпрацювання по звуковому масажу, діагностиці Тібетьскими чашами, роботі з звуком, голосом, різними інструментами. Також проводиться індівідуальний прийом на сеансах діагностики чашами.

Олександр Штанько м. Харьків. Лікар, викладач Харьківського медичного коледжа. Один із провідних викладачів масажу в Україні. Суддя чемпіонатів з масажу, доповідач на форумах, та конференціях.

В “Світ масажу” викладає семінари з кінезіотейпування, та курс “Анатомія для масажистів”

Ігор Дейкун м. Суми. Керівник студії масажу “Любава”. В “Світ масажу” проводить семінари з авторської методики Арійського масажу.

Олесь Єросов м. Київ. Відомий український масажист та викладач. Проводить семінари:

Ергономічний комбінуючий масаж.

Вогненний масаж

Програма ЕЛАСТИК

Семінар «Ексклюзивний масаж стоп в СПА і лікувальної реабілітації»

По застосуванню масажера “Інарі”

дивиться програми семінарів Олеся Єросова