Клуб випускників

При “Світ масажу” працює “Клуб випускників”

Для кого КВ. Для тих кто бажає після навчання на курсах продовжувати свій професійний розвиток, а саме:

– Участь у відпрацюваннях які проводяться у Світ масажу для отримання Єдиного Сертифікату від Спілки масажних шкіл України (СМШУ) на 108 годин навчання.

  • Сертифікат дає право пройти незалежні іспити, а саме: теоретичний іспит (тестування знань), та практичний, взяв участь в онлайн конкурсі масажистів. Отримав бали за тестування, та від Експертної Ради за виконання класичного массажу, ви отримаєте відповідну кваліфікаційну категорію масажиста.
  • Надається допомога до іспитів
  • Учасники КВ мають 10% знижки на події, та косметичну продукцію, яку можна придбати в Світ масажу, 5% на семінари.
  • У закритому чаті КВ надається консультативна підтримка, обговорюются питання пов’язані з масажем, проводяться дискусії що до різних видів та методик масажу, наявних досліджень та інше.
  • Надається доступ до літератури, відео, та інших матеріалів Світ масажу.

Вимоги для членів клубу:

  1. Наявність сертифікату про проходження “Повного курсу” навчання в Світ масажу.
  2. Приймати участь у відпрацюваннях. За рік отримати Сертифікат СМШУ.
  3. Активно обговорювати та висловлювати свою думку за питаннями які підіймаються на інформаційних ресурсах Світ масажу, в тому числі у соціальних мережах (бути учасником сторінки та групи Світ масажу ФБ)
  4. Членский внесок 500 гривен за пів року. Внесок потрібен щоб ви активно приймали участь в подіях та могли отримувати знижки на відповідну суму.
  5. За 2 роки пройти навчання на запропонованих семінарах по детальному та більш глибокому навчанні з методик тайського, гавайського та іспанського масажу обличчя.