Дитячий

детский массаж запорожье ltncrbq vfccf; pfgjhj;mt курсы детского массажа

Більш 20 років практиці дитячого масажу, та 11 років викладання — досвід в роботі з малюками. На курсах масажу на занятті з дитячого масажу, та гімнастики ми розберемо особливості застосування прийомів масажу на дітях від народження до 7-8 місяців.

Бажано кожній дитині у віці 3-6 місяців пройти курс масажу. Чи не тому, що без масажу він не стане сидіти, або ходити, стане. Однак масаж в поєднанні з гімнастикою, які завжди виконуються в комплексі дітям такого віку, прекрасно діє на дитину розвивально. Багаторічний досвід роботи з дітьми (з 1995 року) і численні відгуки мам, які «на очах» бачать результат масажу, переконують в правильності рішення зробити дитині масаж, а якщо у дитини все ж спостерігаються затримки розвитку, були складні вагітність, пологи, існують проблеми зі здоров’ям, масаж в комплексі з призначеннями педіатрів необхідний!
На жаль в моїй практиці не раз доводилося чути як про залякування молодих мам, що масаж необхідно робити пів року через день, інакше дитина (при огляді це був здоровий малюк) буде інвалідом, так і протилежний погляд, що масаж не потрібен малюкові і нічого не дає.
Не потрібно чекати дива якщо дитина отримала наприклад травму під час пологів, у нього глибокі ураження ЦНС, в такому випадку масаж можна розглядати як догляд за дитиною і робити його необхідно постійно і регулярно. І ми рекомендуємо в такому випадку мамам самим навчитися робити масаж і прийти до нас на курси, що окупиться протягом року, а можливо стане додатковим заробітком в сім’ї з такою дитиною.
Але і розвиваючий, оздоровчий вплив масажу оскаржувати немає необхідності, доказом тому можуть служити десятки наших маленьких клієнтів в Запоріжжі.

Послуги дитячого масажу запропоновуються без виїзду, тільки в нашому офісі за адресою Рекордна 20.

т.0979735563