Іспанський

курсы массажа запорожье цена школа массаж массаж классический массаж антицеллюлитный гавайский массаж запорожье детский мир массажа тайский массаж запорожье массаж испанский массаж антицеллюлитный массаж цена запорожье детский массаж юмейхо массаж тайский ломи ломи массаж vbh vfccf;f массаж классический ufdfqcrbq vfccf; массаж антицеллюлитный массаж цены запорожье детский массаж курсы тайский купить массаж запорожье массаж классический массаж антицеллюлитный массаж запорожье детский массаж паму массаж курсы тайский массаж паму сделать массаж запорожье сделать массаж vfccf; pfgjhj;mt запорожье сделать массаж запорожье сделать массаж запорожье сделать ,fyjxysq массаж запорожье баночный сделать массаж испанский запорожье сделать курсы массажа запорожье

испанский массаж запорожьеІспанська школа масажу — її засновник — доктор Вісенте Ліно Феррандіс (1893-1981)

Унікальність іспанського масажу забезпечена трьома тезами, такими, що суперечать основам класичного (Шведського) масажу засновником якого вважається Пер Хенрік Лінг (1776-1839).

Популяризація Іспанського масажу пов’язана з ім’ям засновника школи іспанськогомассаж лица запорожье масажу «Inmaster» Енріке Кастелс Гарсіа

1 Вважається, що для кожної системи організму в іспанському масажі існує своя техніка масажу, не схожа на інші, що має свою назву і виконувана автономно (в одному сеансі неприпустимо використання двох технік, тому що деякі з них мають протилежні дії призводять до взаємовиключних ефекту ).

2 Іспанський масаж використовує більше сотні різних прийомів (на відміну від кількох видів класичних), а також набір оригінальних сполучних прийомів- елементів. Така різноманітність продиктована не тільки прагненням врахувати індивідуальні особливості організму пацієнта, ступінь, перебіг і поєднання його захворювань, але і необхідністю виключити звикання центральної і периферичної нервових систем до одноманітних, повторюваних прийомів, яка, на думку Е. Гарсії, настає до 5-7 сеансу і значно знижує ефективність впливу.

3 При проведенні будь-якого виду іспанського масажу виключаються хворобливі і будь-які інші неприємні відчуття, незважаючи на те що цей масаж відноситься до глибоких і надає сильну дію на організм. Відсутність дискомфорту досягається пластичністю прийомів і точністю їх виконання з урахуванням анатомічного розташування нервових закінчень і ефекту, виробленого на них тим чи іншим впливом. Необхідність дотримання цього правила продиктована особливою значущістю для іспанської школи оздоровчого ефекту вироблюваних людиною гормонів — ендоморфінів — і маніпуляцій, що проводяться на їх фоні.

Техніки іспанського масажу

Основою іспанського масажу є техніка хіромасажу ( «хіро» в перекладі означає «рука») вона була запатентована ще в 20-х роках доктором Феррандісом. Часто хіромасажем називають усі іспанські техніки, проте це не зовсім точно.

Стандартний сеанс охоплює тільки нижні кінцівки, спину і найбільш проблемні області. Сеанс триває близько 40 хв, протягом яких не повторюється жоден прийом. Починають ні з розігріву м’язів, як це прийнято в класичній техніці, а з їх релаксації, домагаючись повного розслаблення. Тільки після цього переходять до більш глибоких прийомів, які зачіпають адаптогенні нервово-рефлекторні механізми. Серед рухів переважають кругові, ті що виконуються долонею або кінчиками пальців. Всі дії виробляють з урахуванням перерахованих вище правил.

Кожен сеанс для кожного пацієнта містить унікальний набір прийомів. В результаті декількох сеансів відновлюється еластичність м’язових волокон, підвищується їх скоротлива функція, прискорюються регенеративні процеси, стимулюється ассіміляторная функція клітин м’язової тканини.

Міотенсівна техніка структурного масажу призначена для опорно-рухового апарату. Його завдання — відновити еластичність кожного м’язово-суглобового зчленування. Сеанс починають з розслаблюючих впливів на кожну групу м’язів, що приводить в дію суглоб, потім опрацьовується саме зчленування, після чого масажист переходить до наступного суглобу. Відчутний ефект досягається вже після першого сеансу — відбувається розблокування навколосуглобових груп м’язів, поліпшується кровопостачання періартнкулярних тканин, знімаються болі, набряки, відновлюється рухливість. Іспанський масаж обличчя та тіла в «Світ масажу«.

Соматоемоційний іспанський масаж призначений для зміцнення нервової системи і усунення її порушень, Це дуже незвичайна техніка, побудована на контрасті тактильних відчуттів: від глибоких, розслаблюючих прийомів »виконуваних в спокійному темпі, до« дражливого »роздратування рефлекторних зон. Такий діапазон впливів насичує психіку позитивними емоціями і виводить нервову систему з тупикових станів »вивільняючи її антистресовий потенціал. Масажист виконує руху долонею, пальцями або передпліччям в різних напрямках, змінює швидкість і силу тиску, комбінуючи ручний вплив із застосуванням каміння і пір’я. Іспанський масаж обличчя та тіла в Запоріжжі в «Світ масажу«.

Назва наступної техніки — «гемолімфодренаж» — говорить сама за себе. Мета лимфодренажного масажу — видалення з тканин надлишку рідини і продуктів обміну. Цінність цієї техніки полягає в її «омолоджуючий» дії, що досягається за допомогою усунення застійних явищ, які, крім загального старіння (зносу) тканин, викликають гіпертонію, алергію, гормональні порушення. Гемолімфатичний масаж спрямований на форсіфікацію місцевого кровообігу і лімфотоку. Ця техніка показала себе як потужний засіб відновлення роботи серцево-судинної системи. Вона працює на прискорення течії рідин — крові і лімфи, — ефективно звільняючи тканини від шлаків, усуваючи набряки. Остання властивість гемолімфатичного масажу пояснює успішне застосування його в косметології в якості антіцеллюлітної техніки. Крім цього, він знижує артеріальний і внутрішньочерепний тиск.

Нейроседативний масаж має психотерапевтичний ефект. Він показаний при гострому або хронічному, стресах, апатії, дратівливості, порушеннях сну, синдрому хронічної втоми, нападах невмотивованої агресії. Його дія полягає в стимуляції певних мозкових центрів.

На відміну від соматоемоціональной техніки, нейроседативний масаж виконують монотонними, повільно змінними однорідними прийомами в певному незмінному ритмі. Такі рухи в сучасній психотерапії асоціюються з ранньої тактильною стимуляцією. Вони викликають відчуття, схожі з тими які відчуває людина у внутрішньоутробному періоді. Сам механізм дії такої стимуляції поки не досліджений. Однак вона надає швидкий ефект не тільки на психічний стан пацієнта, але і на усунення хронічних болів різної етіології у кінцівках, спині і шиї.

Сеанси будь-якого виду іспанського масажу повторюють не частіше трьох разів на тиждень. З допоміжних засобів перевагу віддають оліям або косметичним кремам.

Іспанська масаж можна віднести до розряду релакс масажів. Особливість даної методики полягає у великій кількості імпульсів що надходять в ЦНС від поверхневих прийомів погладжування і легкого розтирання що надають седативну дію на людину. Дана методика буде корисною при перевтомі нервової системи, коли треба відпочити і відволіктись від проблем.

зробити Іспанський масаж можна в «Світ масажу»