Юмейго

юмейхо украинаюмейхо украина запорожье паму юмейго обучение в украине

Засновником японського лікувального масажу Юмейго є Оцуки Масаюки, більш відомий світу під псевдонімом Масаюки Сайонжі (Masayuki Saionji). Юмейхо-терапія полягає в наступному: організм людини являє собою єдину систему важелів і зв’язок, це цілісна єдина биомеханическая конструкція. При зміщенні будь-якого його важеля – суглоба, неодмінно виникне зсув у всіх інших суглобах в тій чи іншій мірі. Центром організму є лінія перетину хребта і лінія клубових кісток. Можна уявити по аналогії, що тазова кістка є фундаментом будівлі, а хребет, все тіло, кінцівки є стовпами цієї будівлі, його стінами. Тому легко уявити, що коли говорять, що фундамент “поплив”, стіни починають руйнуватися. Спочатку виникають тріщини, а потім взагалі вони руйнуються, ніякої косметичний або локальний ремонт тут не допоможе, поки ми не вирівняємо фундамент, що не відновимо повністю конструкцію.юмейхо України паму запорожье навчання масаж

юмейхо украинаВ «Світ масажу» від ПАМУ Юмейхо викладає майстер 5 дану Emil Yonchev (Болгарія)

Юмейхо терапія – це метод хіропрактікі, що представляє єдиний технологічний ланцюжок, що складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексне контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокоррекціі. Масаж Юмейго зводиться до терплячому відновленню природних функцій, виправляючи будь-яку нестабільність в органі, відновлюючи цілісність опорної системи організму, ставлячи на чільне місце вплив на тазостегнову область, замість хребта, як прийнято в звичайній хіропрактики. Сайонжі, усуваючи дисбаланс кісток таза, напруженість і нерухомість в системі м’язів і сполучної тканини, допоміг багатьом людям з різноманітними проблемами. Йому вдавалося стримувати старіння організму, усувати вроджені проблеми типу пов’язаної з алергією астми, підвищеної чутливості до холоду і застуді.

«Юмейхо — це метод лікування і профілактики багатьох захворювань, створений директором Міжнародного інституту превентивної медичної практики в Токіо Масаюки Сайонжі в 1987 році.
Масаюки Сайонжі протягом 10 років збирав кращі види масажу в східних монастирях. Метод включає 100 спеціальних прийомів контактного впливу, що додаються до суглобів, хребта, енергетичних центрів, каналів і точок тіла.
Виправлення становища тазових кісток, хребта і всіх суглобів, корекції енергобалансу організму і внутрішніх органів присвячена методика Юмейхо.
Цей метод є синтезом кращих східних технік, які застосовуються як різновиди східного масажу і вважаються в різних країнах приналежністю еліти.
Сеанс масажу триває протягом 1 години, проводиться на м’якому каріматі, через тканину, під музику і супроводжується для пацієнта комфортними відчуттями. Ефект впливу відчувається після перших же сеансів.
Масаж Юмейхо ефективний при люмбо-ішіалгії, артритах, остеохондрозах, гінекологічних захворюваннях, хворобах серця, печінки, нирок, легенів, розладами травлення, а також таких серйозних хворобах, як м’язова дистрофія, паркінсонізм, Ревматизм і колагенові хвороби. Ефективність відзначається при ожирінні, низької маси тіла. Юмейхо-терапія — це система вправлянь, заснована на вправлении тазових кісток шляхом розминання, розтирання, натискання і витягування.
На думку директора Центру превентивної медицини (Токіо) М. Сайонджі, сьогодні нелегко знайти навіть однієї людини з нормальним розташуванням тазових кісток. Внаслідок їх зміщення викривляється хребет, що веде до виникнення функціональних розладів в м’язах, суглобах і внутрішніх органах. Так створюються умови для розвитку багатьох захворювань.
Основні завдання Юмейхо-терапії:
• вправити зміщені тазові кістки,
• провести корекцію хребта,
• відновити гнучкість суглобів і м’язів, пластичність тіла,
• активізувати саморегулюючі здібності і захисні сили організму,
• усунути втому в тілі,
• повернути відчуття легкості і свіжості, задоволення і розслаблення.
У людей часто нерівномірно розподіляється навантаження на тіло (у правшів перевантажуєтся права сторона, у лівшів — ліва). Шляхом корекції суглобів, розслаблення переваженної і активізації ослабленої частини тіла відновлюється рівновага, що дозволяє відчути збалансованість правого та лівого боків тіла.
Один з основних принципів Юмейхо-терапії — регулярність її застосування. Систематичні сеанси зміцнюють здоров’я і підвищує фізичну витривалість.

Діагностика по методу Сайонджі.
Організм являє собою єдину систему важелів і зв’язок, це цілісна єдина биомеханічна конструкція. При зміщенні любо-го його важеля — суглоба, неодмінно виникне зсув у всіх інших суглобах в тій чи іншій мірі. Центром організму є лінія перетину хребта і лінія клубових кісток. Можна уявити по аналогії, що тазова кістка є фундаментом будівлі, а хребет, все тіло, кінцівки є стовпами цієї будівлі, його стінами. Тому легко уявити, що, коли говорять, що фундамент «потік», стіни починають руйнуватися. Спочатку виникають тріщини, а потім взагалі вони руйнуются, ніякий косметичний або локальний ремонт тут не допоможе, поки ми не вирівняємо фундамент не відновимо повністю конструкцію. Для вирішення цієї проблеми і призначений метод Сайонджі Масаюки «Коцубан Юмейхо терапія», що в переводі з японської означає «вирівнювання життєвих сил людини через вправлення тазових кісток». Мається на увазі, що наявність децентрации суглобів, гіпертонусу м’язів заважає «життєвим силам» організму (кров, лімфа, іннервація, енергетика і т.д.) безперешкодно переміщатися всередині людини і виконувати свої функції. Статистика стверджує, що близько 98% людства має зміщення тазових кісток практично з дитинства.» Белоголовський.

довідки за тел 0979735563

Карлов В.Н., — Схема послідовності сеансу Юмейго